Ролик, заборонений владою Росії, отримав два гран-прі Каннських левів (ВІДЕО)
18.06.2013 14:07
Заборонений владою Росії ролик отримав два гран-прі Каннських левів.

Соціальній кампанії дісталися ключові нагороди в категоріях PR та Direct і золото в категорії Promo&Activation (гран-прі у цій номінації дісталося кампанії Immortal Fans від Ogilvy&Mather Brazil).

Як зазначає korrespondent.net, Ways to Die була створена для залізничного транспорту міста Мельбурн агентством McCann і призначена для зменшення кількості нещасних випадків на платформах і шляхах. Рекламна кампанія включала в себе зовнішню рекламу в метро, друковану та радіорекламу і навіть гру для смартфонів. Через три місяці після старту кампанії представники мельбурнської залізниці заявили, що статистика з небезпечної поведінки на платформах і поряд із коліями знизилася на третину.

У ключовому ролику Dumb Ways to Die у жартівливій формі показані різні дурні способи самогубства і розповідається, що потрапити під потяг - найбільш дурний спосіб. На сьогоднішній день у відео вже більше 49 млн переглядів на YouTube. Його називають одним із фаворитів фестивалю Каннські леви, зокрема, як пише AdWeek, йому пророкують перемогу в основній номінації - Film.

У свою чергу, Росспоживнагляд у лютому 2013 року заблокував розміщений на YouTube ролик, мотивуючи своє рішення тим, що герої ролика демонструють способи самогубства "у привабливому для дітей та підлітків гумористичному форматі".

Раніше повідомлялося, що ролик Dumb Ways to Die (Дурні способи померти) здобув перемогу на рекламному фестивалі The One Show, який проводився у Нью-Йорку. http://youtu.be/IJNR2EpS0jw

Теги: гран-прі, Канни, ролик, відео, Каннські леви, премія


Читайте також:
Коментарі
avatar