Лікарі "швидкої" відтепер можуть приймати "добровільні пожертви"
19.06.2013, 13:28
Верховна Рада внесла зміни до закону України про екстрену медичну допомогу. Тепер системі екстреної медичної допомоги дозволяється залучати кошти підприємств, установ і організацій та добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб.

За відповідні зміни до ст.14 закону України про екстрену медичну допомогу проголосували 234 народні депутати із 315 зареєстрованих у залі. Відповідно до внесених змін, фінансове забезпечення системи екстреної медичної допомоги за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до бюджетного законодавства.

Так, введено норму, згідно з якою для розвитку і покращення матеріально-технічної бази системи екстреної медичної допомоги можуть залучатися кошти підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності та господарювання, а також добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та об'єднань громадян, інші джерела, не заборонені законодавством.

Джерело: http://zaxid.net/

Фото: http://www.pravda.com.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: пожертва, лікар, швидка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...