Президент "Металіста" купив 100% акцій «Українського медіа холдингу»
21.06.2013 11:30
Група компаній СЄПЕК офіційно підтвердила покупку Сергієм Курченком "Українського медіа холдингу". Сторони завершили процес переговорів, підписали договір купівлі-продажу 100% акцій і почали фінансувати угоду.

Як зазначено в офіційному повідомленні компанії, на сьогодні оплачено близько 50% від суми угоди.

Завершення угоди планується впродовж 8 місяців. До остаточного закриття угоди структури UMH group будуть працювати в колишньому режимі. 98% акцій передані на зберігання ескроу-агенту (одній з авторитетних юридичних компаній Великобританії).

"Ми шукаємо прибуткові й перспективні українські медіа-об'єкти. Готові й далі інвестувати в розвиток ефективних українських ЗМІ. UMH – одне з них… Будемо розбудовувати існуючі ресурси UMH - Інтернет, радіо, телебачення, видавничий бізнес і роздрібну мережу, а також розширимо їхній перелік", - заявив глава наглядової ради СЄПЕК Сергій Курченко.

У повідомленні підкреслюється, що СЄПЕК "буде підтримувати незалежність редакцій, забезпечить можливість дотримання ними журналістських стандартів, а також готова підписати з журналістськими колективами відповідні угоди".

СЄПЕК також планує в найближчі три роки після одержання прав власності й повного закриття угоди - реінвестувати прибуток UMH group у її розвиток і додатково інвестувати в різні проекти UMH до 100 млн доларів.

"У UMH group відмінні перспективи росту на ринку, а також в Інтернет-сегменті, що динамічно розбудовується. Група має високий кадровий потенціал у журналістиці й медіа-менеджменті. Ми прагнемо вивести компанію на перші позиції у всіх напрямках, де вона працює, і готові інвестувати в її розвиток", - заявив Курченко.

У компанії говорять про готовність активно розбудовувати супутні проекти – різні конференції, конкурси ідей. Зокрема, почати планують із конкурсу "молодий стартап".

Молодий мільйонер Курченко вибере стартап від починаючого бізнесмена й допоможе його реалізувати, відзначається в повідомленні.

До UMH входили "Футбол", "Комсомольська правда", "Фокус", "Кореспондент", "Forbes", "Теленеделя".

Як повідомляє zaxid.net, нещодавно "Фокус" був проданий Vertex United.
Теги: медіа, Сергієй Курченко, Холдинг, телебачення


Читайте також:
Коментарі
avatar