У центрі Львова кожен охочий може зіграти на фортепіано
21.06.2013, 12:39
Молодий музикант Маркіян Мацех подарував Львову фортепіано, яке встановили біля каплиці Боїмів. Відтепер усі охочі зможуть зіграти на інструменті просто неба.

"Ідея полягає в тому, щоб підходив будь-хто. Питання у тому, чи будуть люди самі підходити, чи потрібно поставити табличку, що ось тут всі можуть сісти і зіграти. Я думаю, що спочатку люди будуть соромитися чи вагатися, а з часом зроблять крок і сідатимуть та гратимуть", – розповів Маркіян Мацех. Він переконаний, що люди будуть переборювати свої страхи.

Музикант додав, що віддавати інструмент було зовсім не шкода. "Фортепіано стояло у мого батька вдома, я на ньому час від часу грав. Дуже не хочеться, щоб його знищили, але зараз воно виконує значну кращу функцію, ніж у попередньому місці", – сказав Маркіян Мацех.

Як повідомляє zaxid.net, відкриття вуличного фортепіано приурочено до Свята музики, яке відзначають у Львові сьогодні, 21 червня.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: музикант, фортепіано, музика

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...