Планеті загрожує продовольча катастрофа, - глава Світового банку
21.06.2013, 13:10
Президент Світового банку Джим Ен Кім попередив, що планеті загрожує продовольча катастрофа.

Виступаючи у четвер, 20 червня, на форумі Всесвітнього банку в Берліні, його голова закликав провідні країни вносити вклад у вирішення цієї проблеми. Він також висловився за необхідність включення боротьби за збереження клімату планети в список пріоритетних політичних завдань.

"Ми повинні зберегти світ, в якому живемо, і передати його своїм дітям", - заявив глава Світового банку.

Глава німецького уряду Ангела Меркель, яка виступила на форумі, звернула увагу на взаємозв'язок екології, економіки і соціальної сфери. Торкнувшись актуальних завдань охорони природи, вона зазначила, що існуючі проблеми не мають національних кордонів. Тому вони повинні перебувати в центрі уваги усього світового співтовариства.

Нагадавши, що Німеччині протягом десяти років доводиться переживати другу "повінь століття", канцлер вказала на вкрай негативні наслідки зміни клімату планети, насамперед, для країн, що розвиваються. "Необхідно домогтися зміни суспільної свідомості в цій сфері. ООН та інші організації повинні приділяти більше уваги захисту навколишнього середовища", - цитує канцлера ZN.UA.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: криза, продовольство, Планета, Ангела Меркель, Економіка, катаклізми, клімат, Джим Ен Кім

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...