Франція та Іспанія потерпають від природніх катаклізмів (ВІДЕО)
21.06.2013 13:19
У Франції через загрозу повені евакуювали 2 тисячі людей. Негода заторкнула 4 департаменти на південному заході країни. Жертвами високої води та смерчів вже стали 3 людей. Одна жінка загинула в своєму автомобілі, її змило з дороги потоком води.

Спершу рівень води в річках піднявся через танення снігу в Піренеях. Згодом почалися ще й сильні зливи, передає euronewsukr.

"Он там стояв дім, з двома квартирами. Там - ще один, а тут були два котеджі. Ось ви бачите результат, лише один гірський будинок вцілів. А ще тут був старий міст через річку", - розповідає мешканець постраждалого регіону.

Загроза підтоплення залишається і в інших департаментах на північному заході Франції. Синоптики прогнозують, що найближчими днями в країні йтимуть сильні дощі з градом та шквальним вітром.

Схожа ситуація в іспанських Піренеях, зокрема в арагонському та каталонському регіонах. Там рівень води в річках піднявся до рекордної за останні 30 років позначки.

Поліції довелося відкрити дамби. У підтоплених районах Іспанії вода де-не-де піднялася до рівня 2 поверху. http://youtu.be/1f1zk82a81g
Джерело: http://www.expres.ua/

Теги: іспанія, повінь, катаклізми, Франція, смерч


Читайте також:
Коментарі
avatar