Ансамбль "Святослав" вдруге представив Винники в Болгарії (ФОТО)
23.06.2013 20:43
Вже вдруге наше місто Винники представили на Міжнародному фестивалі молодих талантів «Золота перлина» Народний ансамбль танцю «Святослав» та зразковий ансамбль народно-сценічного танцю «Святославчики».

Фестиваль проходив з 7-17 червня курорті «Золоті Піски» в Болгарії. Засновник та почесний президент ансамблю Григорій Козловський, художній керівник на головний балетмейстер – Тетяна Патер.

Наймолодші учасники ансамблю отримали від глядачів хвилю оплесків та позитивних емоцій. Глядачі були в захваті від танцювальних композицій: «Маші та Ведмідь», «Африка».

Старша та підготовча групи народного ансамблю танцю «Святослав» композиціями «Карпатські барви» та «Гуляння на подвір’ї» - показали дух народного танцю, звичаїв, гарних костюмів та належне виконання. Кожний номер супроводжувався шаленими оплесками та вигуками «Браво»!

На запрошення організаторів фестивалю ведучою свята була акторка аматорського театру «Сміх та сльоза» Культурного центру «Дозвілля» - Софія Маркевич, яка професійно вела концертні програми фестивалю.

Високу майстерність професійного співу показали учасники вокального ансамблю «Вишиванка» Школи мистецтв № 9, художній керівник Юлія Цвьок, директор Ярослав Харун. Ансамбль отримав чимало оплесків за виконання пісні Олександра Албула «Які красиві мами», учасники ансамблю змусили усіх глядачів Амфітеатру щиро посміхнутись і навіть заплакати. Також вокальний жанр представила Даринка Артищук - вихованка КЦ "Дозвілля".

Винниківські колективи, які представили наше місто на міжнародному фестивалі молодих талантів «Золота перлина», журі відзначили, як найкращих та були нагороджені дипломами та відзнаками європейського зразку.

Отець Павло Цвьок для всіх учасників фестивалю провів три Святі літургії і під Божим благословенням 150 винниківчан щасливо повернулись у рідне місто з позитивними емоціями, отримавши багато вражень від Сонячної Болгарії!Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Більше фото можна переглянути на сайті dozvilla.com.ua
Теги: Злата перла, танці, АНСАМБЛЬ, болгарія, святослав, Фестиваль, Святославчики


Читайте також:
Коментарі
avatar