Сьогодні у Чишках відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку
23.06.2013 22:24
23 червня, в День Святої Трійці, у селі Чишки урочисто відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, відкриття цього пам’ятника приурочене до 17 річниці Дня Конституції України та 200 річчю від дня народження великого українського поета.

В урочистостях взяли участь голова облдержадміністрації Віктор Шемчук, заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів, голова Пустомитівської РДА Ігор Чопко, а також громадськість села Чишки.

«У світі існує більше тисячі пам’ятників Тарасові Шевченку, і навіть якщо це тисячу сто перший пам’ятник, він все-одно унікальний, оскільки належить тому населеному пункту, тій громаді, де він сьогодні встановлений. В селі Чишки автор побачив його саме таким, і тепер у вас є свій пам’ятник, щоби ви «незлим тихим словом» згадували великого сина українського народу», – сказав у своєму зверненні до громади В. Шемчук.

Очільник області висловив щиру подяку усім, хто приклав зусиль до створення цього пам’ятника – районній державній адміністрації, селищній раді, меценатам, і, безумовно, авторові пам’ятника, відомому скульптору, лауреату Шевченківської премії Ярославу Мусі.

Також Віктор Шемчук від ОДА подарував портрет Т. Шевченка Чишківській загальноосвітній школі.
Теги: пам'ятник, тарас Шевченко, Чишки


Читайте також:
Коментарі
avatar