Сьогодні у Чишках відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку
23.06.2013, 23:24
23 червня, в День Святої Трійці, у селі Чишки урочисто відкрили пам’ятник Тарасові Шевченку.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, відкриття цього пам’ятника приурочене до 17 річниці Дня Конституції України та 200 річчю від дня народження великого українського поета.

В урочистостях взяли участь голова облдержадміністрації Віктор Шемчук, заступник голови облдержадміністрації Ірина Романів, голова Пустомитівської РДА Ігор Чопко, а також громадськість села Чишки.

«У світі існує більше тисячі пам’ятників Тарасові Шевченку, і навіть якщо це тисячу сто перший пам’ятник, він все-одно унікальний, оскільки належить тому населеному пункту, тій громаді, де він сьогодні встановлений. В селі Чишки автор побачив його саме таким, і тепер у вас є свій пам’ятник, щоби ви «незлим тихим словом» згадували великого сина українського народу», – сказав у своєму зверненні до громади В. Шемчук.

Очільник області висловив щиру подяку усім, хто приклав зусиль до створення цього пам’ятника – районній державній адміністрації, селищній раді, меценатам, і, безумовно, авторові пам’ятника, відомому скульптору, лауреату Шевченківської премії Ярославу Мусі.

Також Віктор Шемчук від ОДА подарував портрет Т. Шевченка Чишківській загальноосвітній школі.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: пам'ятник, тарас Шевченко, Чишки

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...