Львовом проїхало трансатлантичне ралі «Пекін-Париж»
25.06.2013 11:18
Учасники трансатлантичного ралі «Пекін-Париж» 22 червня проїхали вулицями Львова.

Львівський театр історичної мініатюри «Пані Кураж», спеціально для урочистого старту підготував ретро-костюми часів випуску автомобілів ралі.

Як повідомив координатор ралі «Париж-Пекін» територією України Євгеній Кравс, гості з 26 країн світу фотографувалися з учасниками дійства.

Працівники ДАІ не мали клопотів із забезпеченням комфортного проїзду автомобілів ралі «Пекін-Париж» вулицями Львова – львів’яни святкували Трійцю, автошляхи були порожніми.

Спакувавши велику кількість сувенірів учасники ралі 23 червня зранку взяли курс на україно-словацький кордон. О 8:00 перше авто стартувало за легендою на Закарпаття: контрольно-пропускний пункт перетину кордону з Євросоюзом «Чоп» готувався для того, щоб ретро-автомобілісти комфортно перетнули кордон.

Перетин кордону зайняв для понад ста автомобілів 2,5 години. Перед кордоном з організаторами та учасниками автопробігу зустрілося керівництво Закарпатської області. Гості отримали подарункові сувеніри, рекламно-промоцій матеріали про туристичні об’єкти області та запрошення ще відвідати Україну.

Можливо, у 2016-му році технічний директор Endurance Rally Association Кім Банністер знову прокладе маршрут через Україну.

Джерело: zaxid.net
Теги: Пекін-Париж, автоперегони, раллі, автомобіль, ЛЬВІВ


Читайте також:
Коментарі
avatar