Прокуратура вимагає від влади Винник усунути порушення прав громадян
25.06.2013, 13:05
Прокуратурою Личаківського району Львова внесено позов до суду з вимогою зобов’язати Винниківську міську раду оприлюднити прийняті у 2011-2013 роках рішення, зокрема, з питань розпорядження комунальною власністю та земельними ресурсами.

Про це повідомляють Коментарі, посилаючись на прес-службу прокуратури міста Львова

З’ясовано, що у вказаний період міськрадою прийнято понад 80 рішень, якими доручено виконавчому комітету розробити детальний план території.

Також ухвалено 9 рішень про затвердження детальних планів території. Ця документація відповідно до законодавства, підлягає громадському обговоренню та повинна перебувати у відкритому доступі.

Натомість, як з’ясовано перевіркою, жодного із цих рішень посадовці не оприлюднювали у ЗМІ та на офіційному веб-сайті міської ради.

Крім цього, не забезпечили доступу громадян до інформації про порядок складання, подання запитів, з якими останні мають право звернутися до органу місцевого самоврядування.

Зважаючи на такі факти, прокуратурою району вносилось подання міському голові м.Винник, однак жодних заходів для усунення таких порушень не вживалось.

Відтак, прокуратура звернулась до суду, вимагаючи поновлення прав громадян на доступ до публічної інформації.

Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: міська рада, прокуратура

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...