«Святослав» гідно представив наше місто на міжнародному фестивалі, - Тетяна Патер
25.06.2013 19:29
65 учасників Народного ансамблю танцю «Святослав» гідно представили наше місто на міжнародному фестивалі молодих талантів «Золота перлина» 2013.

Художній керівник та головний балетмейстер ансамблю Тетяна Патер від керівництва Культурного центру «Дозвілля» висловила щиру подяку учасникам Народного ансамблю танцю «Святослав» і всім тим, хто допоміг в організації поїздки у Болгарію.

Особлива подяка п. Григорію Козловському за фінансову підтримку під час міжнародного фестивалю (фестивальний внесок учасників, екскурсії у дельфінарій, музей жителів моря, у м. Варну, частування солодощами та фруктами під час відпочинку, користування транспортними та перевезення дітей під час фестивалю та інші витрати).

Також пані Тетяна висловлює подяку:

- п. Дарії Твердій – лікарю – за надання медичної допомоги дітям під час поїздки.

- п. Наталії Тучапець – за допомогу в підготовці до виступу учасників народного ансамблю танцю «Святослав».

- п. Андрію Жуку – фотокореспонденту ще й «Вусатому няню» за постійний нагляд дітей підготовчої групи.

- п. Олесі Жук – за кондитерські вироби для дітей.

- п. Галині Гарант – за надання лікарський засобів.

- Дмитру Кушніру – за проведення вечірнього «Дозвілля» батьків та дітей Народного ансамблю танцю «Святослав» та для всіх учасників фестивалю.

- п. Роману Сліпенькому – директору туристичної фірми «Ельдорадо» - за сприяння в оформленні закордонних віз.

Окрема подяка – перевізникові – п. Євгену Шозді.

Ця поїздка ще більш згуртувала учасників танцювального колективу, навчила їх бути самостійними, критичними у ставленні  до себе та інших, говорить Тетяна Патер.

Також художній керівник ансамблю висловлює особливу подяку організаторам міжнародного фестивалю молодих талантів «Золота перлина» 2013 у Болгарії, яку закінчує словами:

 "Нехай ритми і барви вашого фестивалю "Золота перлина" звучать і милують впродовж десятиліть і стануть містком, що об'єднує багато націй та поколінь".
Теги: Злата перла, святослав, Тетяна Патер, кц Дозвілля, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar