В Україні зупинено термінову видачу закордонних паспортів
26.06.2013 10:41
На минулому тижні у ВВІРах припинили прийом документів на оформлення термінових закордонних паспортів, які робляться в термін до 10 днів.

У прес-центрі Державної міграційної служби однозначно не можуть відповісти на це питання, так само, як і на те, чому зараз такий бум на паспорти.

«Ми хочемо попросити громадян не відкладати оформлення документів на останній момент, особливо - на літній сезон відпусток», - зазначили там. Проте джерела видання у відомстві уточнили, що зараз дійсно фактично зупинена видача «термінових» паспортів у Києві і є проблеми у великих містах.

«Ми не маємо права відмовити людині, але можемо взяти розписку, що вона знає про те, що паспорт можуть зробити в більший термін. Навантаження пікове, вже в серпні все буде нормально. Це особливо спекотне літо, вперше паспорти видають не за місцем проживання, ще й, приблизно, в 1,5 рази більше, ніж минулого літа», - сказало джерело.

Тарифи за послуги «посередників»:

Через Держслужбу міграції:


784,3 грн - за 10 днів

377,15 грн - за 30 днів

Через інших посередників:

2999 грн - за один день

2100-2200 грн - за 3 дні

800-1500 грн - за 10 днів

Крім того, за даними видання, в деяких віддалених районах Києва і деяких районах області для того, щоб здати документи на закордонний паспорт, необхідно займати чергу з 5 ранку.

Джерело: http://portal.lviv.ua/
Теги: паспорт, ВВІР, Закордонний паспорт, міграційна служба


Читайте також:
Коментарі
avatar