El Кравчук показав свою кохану! (ВІДЕО)
26.06.2013 13:06
El Кравчук презентував кліп на пісню «Божевільна» - це нова відео-робота співака вперше за 2 роки.

El Кравчук сам виступив автором слів і музики, спробувавши себе у новому музичному стилі, до того ж співак сам спродюсував трек.

Втілювала креативні ідеї співака режисер Катя Царик: «На знімальному майданчику була дуже весела атмосфера, не дивлячись навіть на те, що не обійшлося і без пригод. Коли на дзеркальну платформу впав освітлювальний прилад, і вона ушкодилася, ми зрозуміли, що отримаємо «на горіхи» від Савіка Шустера, який так люб'язно нам її надав. Але, слава Богу, все обійшлося, і ми продовжили зйомку »

На знімальному майданчику була помічена таємнича незнайомка, з якою співак обмінювався поглядами. Встановити чи є зв'язок між артистом і дівчиною не вдалося, тому що Кравчук не розповідає про своє особисте життя, але не заперечує, що зараз закоханий.

«Для мене ця пісня і кліп - нове кохання. Під цей трек хочеться танцювати, відпочивати, насолоджуватися життям. Я впевнений, що «Божевільна» - пісня цього спекотного літа! Зараз я працюю над новими композиціями, які незабаром почують мої фанати. Я натхненний, закоханий, і готовий до нових звершень »- коментує співак. http://youtu.be/kik9_DkdoL4

Теги: пісня, кліп, EL Кравчук, презентація, музика


Читайте також:
Коментарі
avatar