Львівські "Карпати" повернуться на "Арену Львів"
26.06.2013 14:33
Львівські "Карпати", можливо, повернуться на стадіон, що приймав матчі Євро-2012.

Як повідомив генеральний директор концерну "Укрспортарени" Сергій Симак, питання про демонтаж або закриття стадіону "Арена-Львів" міською владою Львова не обговорювалося, і не буде обговорюватися.

Стадіон, що прийматиме матчі Євро-2012, функціонує в нормальному режимі, а в майбутньому футбольному сезоні свої матчі на "Арені-Львів", можливо, будуть приймати "Карпати", які ведуть переговори з керівництвом стадіону.

- Я навіть не знаю, з якою метою люди поширюють чутки про демонтаж "Арени-Львів", - заявив генеральний директор концерну "Укрспортарени". - Ні в одній з державних інстанцій або спортивних організаціях це питання не піднімалося і не обговорювалося. Як керівник концерну, в який входить "Арена-Львів", можу з упевненістю сказати, що це питання не розглядалося, не розглядається і, сподіваюся, не буде розглядатися. Ми працюємо над тим, щоб підвищити ефективність "Арени-Львів", щоб привернути глядача не тільки з футболу, але й по іншим заходам.

За словами Сергія Симака, утримання "Арени-Львів" обходиться близько 800 тисяч грн на місяць, а стадіон на даному етапі свого розвитку себе не окупає.

- Ми ведемо переговорний процес з "Карпатами" і знаходимося в активному пошуку компромісу, - продовжує Симак. - Сподіваюся, що ми його знайдемо. У нас є собівартість відкриття стадіону перед футбольним матчем, нижче якої планку ми опустити не можемо. Але це все предмет для переговорів. Є цифри, нижче яких опускатися економічно невигідно.

Раніше вітчизняні ЗМІ поширили інформацію про те, що "Арена-Львів" може бути демонтована. Джерело: http://www.ua-football.com/
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Арена Львів


Читайте також:
Коментарі
avatar