Маркевич - кращий тренер УПЛ сезону-2012/2013
26.06.2013 14:58
В опитуванні серед читачів UA-Футбол, який проходив з 20-го по 26-е червня взяли участь майже сім тисяч осіб, при цьому на вибір читачам було запропоновано 15 фахівців.

Особливої ​​боротьби не вийшло - беззаперечним переможцем голосування став наставник команди харківського "Металіста" Мирон Маркевич, який зібрав 3644 голоси (52,2%).

Друге місце з результатом в 12,7%, або 891 голос зайняв головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу. Третім став Олег Таран, під керівництвом якого "Кривбас" видав навесні серію вражаючих матчів. За тренера криворізької команди проголосували 687 осіб (9,8%). У першу п'ятірку також увійшли Роман Григорчук з "Чорноморця" (504 голоси або 7,2%) та Олег Блохін (460 голосів або 6,9%).


У сезоні, що Мирон Богданович підкорив нову висоту - до Чемпіоната-2012/2013 "Карпати" і "Металіст" під керівництвом Маркевича сім разів завойовували бронзові нагороди. Варто відзначити, що на сьогоднішній день в українському футболі лише Мірча Луческу працює з однією командою довше - Містер очолює "Шахтар" з 2004-го, тоді як Маркевич тренує "Металіст" з 2005-го року. Також варто згадати десятирічний період правління Віталія Кварцяного в Луцьку, але з грудня 2011-го по травень 2013 року в його союзі з "Волинню" була творча пауза.

Мирон Маркевич прищепив своїй команді комбінаційний футбол, в основі якого лежить висока індивідуальна майстерність латиноамериканських виконавців. Навесні цього року його "Металіст" був сильнішим за прямих конкурентів "Динамо" і "Дніпро", а також на рівних боровся з "Шахтарем". Втім, по грі харків'яни не поступалися суперникам і в попередніх чемпіонатах, але цього разу вони набули впевненості у власних силах, а також психологію переможця, що в результаті і дозволило "Металісту" завоювати перше в історії срібло.

У наступному сезоні перед Маркевичем будуть стояти принципово нові завдання. Мирон Богданович вперше в своїй кар'єрі зіграє в головному європейському клубному турнірі. Більше того багато хто не виключає, що його команда здатна вже зараз включитися в боротьбу за перемогу в Чемпіонаті. У той же час тренер може спростувати стереотип, що він не працює з молодими українськими гравцями. Принаймні, створена не так давно в Харкові футбольна академія незабаром повинна принести свої перші плоди, і багато в чому саме від Маркевича залежатиме, чи вдасться "Металісту" ними скористатися.

Джерело: ua-football.com
Теги: Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar