Винниківчанин став лауреатом ІІ премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Соловейко України»
26.06.2013 19:34
Соліст зразкового вокального ансамблю «Веселочка» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники Богдан Іванець єдиний представляв Львів на Третьому Всеукраїнському телевізійному дитячому пісенному фестивалі-конкурсі «Соловейко України».

Юний співак, пройшовши відбірковий кастинг, вразив журі високим вокальним рівнем, тембром голосу, чітким і майстерним виконанням пісень «Вишиванка» (за умовами конкурсу співав акапельно) та української народної пісні «Бандуристе, орле сизий». За усі плюси і гарний сценічний одяг журі, головою якого був народний артист України Мар‘ян Гаденко, відзначило Богданчика дипломом лауреата ІІ премії у молодшій віковій категорії.

«У цьому фестивалі-конкурсі взяли участь не дебютанти, а вокалісти, які мають досвід і чимало нагород, – каже керівник ансамблю «Веселочка» Тетяна Горкавлюк, – тому для нас є дуже важливе отримане ІІ місце. Крім кубка, медалі, диплома і пам‘ятного сувеніра, член журі – заслужений артист України Павло Мрежук – пообіцяв нашому юному соловейкові написати пісню і записати її у виконанні Богдана на своїй студії».

Б.Іванець, який є четвертокласником СЗШ № 63 м. Львова, співає в ансамблі «Веселочка» з чотирьох років і є його солістом. Займається з обдарованим хлопцем керівник ансамблю Тетяна Горкавлюк.

«Я люблю виступати, – розповідає Богдан Іванець. – Беру участь у конкурсах, щоб показати свої музичні здібності».

За плечима вокаліста не одна перемога на різних пісенних конкурсах, але зупинятися він не планує, хоча й хоче стати не співаком, а священиком. За словами Богдана, він обов’язково поїде на фестиваль «Соловейко України» наступного року… Але вже за Гран-прі.

Джерело: pohlyad.com
Теги: конкурс, винниківчанин, «Соловейко України», Богдан Іванець, пісня, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar