У Львові відбулося свято морозива
30.06.2013, 14:07
У суботу, 29 червня у Львівському парку-музеї архітектури імені Шевченківському Гаю відбулося свято морозива.

Дійство розпочалось о 12 годин й тривало до 18:00і. У парку, розмістили велику сцену, батут, намети з розвагами та забавами, на сцені працювало кілька ведучих, серед яких клоун, по території святкування ходили слоненята та великі морозива, що фотографувались із дітьми.

"Це вже третій рік поспіль ми проводимо захід у Львові, - сказав президент компанії "Рудь". – Ми стараємось влаштувати свято як для дітей, так і для батьків, зближуємо родини створюючи простір для взаємного спілкування".

На святі діяла спеціальна валюта – "Рудики". Отримати їх можна було обмінявши на обгортки від морозива. Уже рудиками дітлахи платили за вхід на атракціони й розваги.

На сцені впродовж усього часу співали й танцювали діти. Призами у конкурсах було морозиво.

"Це добре, коли влаштовують подібні заходи для малечі, тільки боюсь, щоб від тієї кількості морозива у дітей горло не почало боліти, - розповіла львів'янка Галина Перецька. – Вони за дві години уже з'їли по три пачки й то все на конкурсах виграли".

Надвечір найактивнішим батькам, що найбільше вболівали за свою дитину у конкурсі подарували ящик морозива.

Джерело: Gazeta.ua

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: свято, морозиво, Шевченківський гай

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...