Сім підприємств заборгували Винникам понад два мільйони гривень
01.07.2013 12:55
Станом на сьогодні у м. Винники виявлено 7 підприємств боржників, які заборгували місту понад 2 мільйони гривень.

Згідно ст.. 40 ЗУ «Про врегулювання містобудівної діяльності» усі ці підприємства підписали угоду з Винниківською міською радою щодо залучення замовників (забудовників) до пайової участі у розвитку інфраструктури міста, а саме кожному з них нарахована конкретна сума пайових внесків згідно Законодавства України. Проте жодне з вищенаведених підприємств досі не сплатили коштів у міську скарбницю, повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

«Усім цим підприємствам розіслані листи з вимогою протягом місяця погасити заборгованість. В іншому випадку ми звертатимемось до суду» - розповів спеціаліст з питань інвестицій м. Винники Славомир Каторож.

«Наслідком несплати пайових коштів, виконкомом Винниківської міської ради не може бути виконаний у повному обсязі п. 10 ст. 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», що передбачає розвиток інженерно-танспортної інфраструктури (ремонт доріг, освітлення вулиць) та розвиток соціальної інфраструктури – ремонт дитячих садочків, що є на даному етапі найбільш глобальною проблемою міста» – сказав міський голова м. Винники Сергій Уваров. Джерело: http://galinfo.com.ua/

Теги: Сергій Уваров, підприємство, Славомир Каторож, міська рада, боржник


Читайте також:
Коментарі
avatar