Комунальні служби та громадські організації Винник пікетуватимуть держказначейство
05.07.2013 11:26
Винниківська міська рада обурена діями держказначейства, яке не оплачує рахунки комунальних служб міста на виконання вкрай важливих робіт.

«Сьогодні нам створили такі умови фінансування, що гроші на рахунках є, а в реальності немає, тобто вони віртуальні. А як нам віртуальними грошима розраховуватись за ремонт доріг, житлових будинків, дитячих та шкільних установ, канцелярське приладдя, бензин та ін.. ?!» - в один голос обурюються керівники та працівники комунальних служб та освітніх закладів та громадські активісти міста Винники.

За їхніми словами, у разі не оплати платежів Винниківської міської ради, доведені до відчаю діями держказначейства громада м. Винники спільно з комунальними службами та десятками громадських організацій мають намір провести акцію протесту під стінами Головного управління Державного казначейства України у Львівській області аби там вимагати від казначейства погашення боргів.

Адже, якщо казначейство й надалі не оплачуватиме рахунки Винниківської міської ради, виконавчим структурам міста не вдасться реалізувати заплановані роботи на цей рік. А саме: реконструкцію дитячої дошкільної установи по вул. О. Теліги у м. Винники, реконструкцію дитячо-спортивного майданчика в ДНЗ №156, завершити реконструкцію вуличного освітлення міста, капітальний ремонт внутрішньо будинкової електромережі по вул. Кільцевій, 2а (вирішення цієї проблеми мешканці чекають понад 20 років), реконструкцію системи тепло забезпечення СШ №29, виготовлення проектної документації на реконструкцію покрівлі у Будинку дитячої та юнацької творчості та багато інших важливих робіт, що забезпечують належну життєдіяльність міста. Проте найважливішою проблемою сьогодення залишається незавершений капітальний ремонт доріг.

«Своїми діями держказначейство не дає нам забезпечити та покращити життя та добробут мешканців нашого міста. Ми не можемо завершити капітальний ремонт доріг, вуличне освітлення, відремонтувати дитячі майданчики та багато інших робіт, складається враження, що вони зумисне паралізують життєдіяльність міста» - сказав міський голова м. Винники Сергій Уваров

Юрисконсультом Винниківської міської ради вже підготовлені та надіслані відповідні звернення у прокуратуру.

Прес-служба Винниківської міської ради
Теги: громада, міська рада, казначейство, комунальні підприємства


Читайте також:
Коментарі
avatar