До Львова повернувся альпініст, який вижив у пакистанській перестрілці (ВІДЕО)
05.07.2013 13:33
Львівський альпініст Ігор Карабін, який пережив розстріл спортсменів у Пакистані, повернувся до Львова.

Ігор перед тим побував у Харкові та Литві, щоб поховати своїх товаришів, для яких підйом на вершину Нанга-Парбат став останнім. До Львова Ігор повернувся без речей, кудись зник його ноутбук, гроші та техніка, але зараз йому до цього байдуже.

Гора Нанга Парбат у Пакистані - одна із найскладніших вершин планети, стала останньою для одинадцяти альпіністів, яких уночі з 22 на 23 червня у таборі розстріляли бойовики. Серед 11 загиблих альпіністів з різних країн були троє українців із Харкова. Ігор Карабін на момент вбивства був на два кілометри вище від базового табору.

«Про перестрілку у таборі нам розповів турецькій альпініст. За його словами, талібани вбили усіх, хто перебував у базовому таборі. Ми навіть подумали, що це поганий жарт. До такого ніхто не був готовий: готувалися до каменепаду, поганої погоди, проблеми зі здоров’ям, але не до такого…», - розповідає Ігор Карабін.

З Пакистану Ігор вирушив до Харкова на похорони загиблих товаришів, а потім вирушив у Литву. Відтак обіцяє повернути в Пакистан та у пам’ять про втрачених друзів таки здолати вершину, а ще встановити тут меморіальні дошки.

Джерело: zik.ua http://youtu.be/BW1-l-HjmGE

Теги: гори, Ігор Карабін, Пакистан, трагедія, альпінізм


Читайте також:
Коментарі
avatar