У Винниках працюватиме духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули»
08.07.2013 16:18
Шостий рік у Винниках спільнота св. Івана Боско (кандидатський дім) організовує духовно-відпочинковий табір «Веселі канікули».

Змістовний відпочинок пропонують дітям, які залишилися на канікулах удома. Початку літнього табору з терпінням чекають і наймолодші винниківчани, і батьки, які протягом цих років переконалися в належній організації табору Селезіанським згромадженням.

Сьогодні, 8 липня – у перший день запису, прийшло чимало людей, щоб внести у список своїх дітей. До слова, табір набув шаленої популярності не тільки у місцевих мешканців, а й серед родин із сіл, що знаходяться поряд з Винниками.

У програмі духовно-відпочинкового табору, до якого запрошують школярів різних конфесій, – катехизація, цікаві ігри, екскурсії, спортивні забави, створення різних виробів власними руками з найпростіших матеріалів та ін.

Організовуючи «Веселі канікули», в першу чергу, до уваги беруть уподобання дітей, адже діяльність літнього табору селезіани здійснюють відповідно до системи виховання св.Івана Боско. Допомагатимуть селезіанам аніматори.

Триватиме духовно-відпочинковий табір з 15 до 27 липня за адресою: Винники, вул. Галицька, 13-Б.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/ Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: табір, веселі канікули, канікули, літо


Читайте також:
Коментарі
avatar