У Москві «хулігани з українськими гаслами» напали на редакцію газети (ВІДЕО)
09.07.2013 11:45
У Москві на редакцію газети «Московський комсомолець» напали хулігани з українськими гаслами.

«8 липня о 14:25 до редакції газети «МК» з двору будинку 5 (на розі вулиці 1905 року і вулиці Костикова), вигукуючи гасла «Слава Україні!», «Героям слава!», «Слава нації», організовано і в швидкому темпі підійшов натовп з декількох десятків молодих людей», – йдеться у повідомленні.

За даними видання, більшість були в медичних масках, з плакатами та фаєрами.

Вони запалили на підході до ганку «МК» фаєри і мали намір проникнути всередину будівлі – «йшли впевнено, з явним наміром прорватися».

Співробітники служби безпеки кинулися назустріч і закрили вхідні двері до редакції. Однак нападники встигли закинути палаючий фаєр всередину – його викинули на вулицю.

У газеті заявляють, що нападники також накидали палаючих фаєрів перед вхідними дверима, і під покровом диму швидко і організовано втекли в той же двір, з якого вийшли. Деякі свідки бачили, як хулігани сідали в автобус.

На місце події були викликані співробітники ОВС «Пресненський». За фактом події подано заяву в поліцію, ведеться розгляд.

Як повідомляє УНІАН, у прес-службі московської поліції повідомили, що не знають, хто саме напав на редакцію газети «Московський комсомолець».

«Про те, що це українські націоналісти, нічого сказати не можу. У нас даних про затримання немає», – сказав черговий офіцер.

У свою чергу користувач мережі Facebook Євген Карась (у профайлі якого зазначено, що він працював у ВО «Свобода») виклав фото із штурму редакції, і підписав, що «акція націоналістів пройшла у відповідь на причетність головного редактора «МК» Павла Гусєва до викрадення і продажу в сексуальне рабство українок з Криму».

«Столична міліція Москви в шоці. Натовп з плакатами «Українки – не товар» кричав «Слава Україні», «Слава нації» і ввірвався у приміщення через безпорадних представників приватної охорони. Українські націоналісти, що діяли у Москві передають: «Ми хотіли щоб українці зрозуміли – немає меж, є воля», – зазначив він. http://youtu.be/-8cuEekFHvE

Теги: гасла, москва, хулігани, Свобода


Читайте також:
Коментарі
avatar