Відтепер винниківчани можуть відмовитися від центрального опалення (ВІДЕО)
17.07.2013 12:34
Мешканці Винник можуть відмовитися від центрального опалення і встановити собі індивідуальне.

Таке рішення прийняли міські депутати разом із міським головою Сергієм Уваровим, повідомляє zik.ua.

Зараз таких міст на Західній Україні не багато: Ужгород, Червоноград та Коломия на Прикарпатті.

Як повідомили у Винниківській міській раді, на сьогодні перейти на систему індивідуального опалення хочуть майже тисяча мешканців міста – а це 10% від усієї кількості населення.

«Сьогодні у Винниках знаходиться дві котельні, що є на балансі «Львівтеплоенерго», - розповів міський голова Винник Сергій Уваров (фото). - Одна із них обслуговує школу №29, інша - спальний район на вул. Кільцевій. Я переконаний, що ця котельня є збитковою: нема економічної динаміки».

Таке рішення Винниківської міськради мер Львова Андрій Садовий назвав політичним. Відтак Садовий натякнув, що львів’яни навряд чи у найближчому майбутньому зможуть відмовитися від центрального опалення. Мовляв, у Львові багато старих будинків, для яких нова теплова система – небезпечна.

За даними ЛМР, за останніх півроку до них надійшло 39 заяв про бажання провести індивідуальне опалення. На 31 із них в мерії відповіли відмовою.

У свою чергу правозахисник Олексій Вєрєнцов стверджує, що людина, яка володіє нерухомим майном, має право вибирати джерело теплопостачання. «Але у Львові це право обмежене», - відзначив він. http://youtu.be/gI-krehnkUs

Теги: винниківчани, Сергій Уваров, опалення, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar