24 відсотки винниківських дітей мають проблеми зі здоров’ям
18.07.2013, 12:23
Незважаючи на голосні заяви уряду про проведення медичних оглядів у навчальних закладах, школярів продовжують обстежувати у поліклініках.

Про це розповіла завідувач поліклінічного відділення комунальної 6-ої міської поліклініки Надія Жигало, адже чинним є наказ Міністерства охорони здоров’я, у якому йдеться про те, що дітей мають оглядати в лікувальних закладах у присутності одного з батьків.

Проводити профілактичні медичні огляди саме в поліклініці значно ефективніше, аніж у навчальних закладах, оскільки кожен лікар має окремий кабінет, може приділити здоров’ю школяра достатньо часу і уваги.

«Ажіотажу з медоглядом, як це було кілька років тому, немає, – каже Надія Жигало. – Але проби Руф’є вказують на невтішну статистику: кожній другій дитині рекомендована підготовча або й спецгрупа для занять фізкультурою. Це свідчить про те, що наші школярі не є фізично витривалими, мало займаються рухливими іграми, фізкультурою, а частіше проводять канікули чи вільний час протягом навчального року за комп’ютером чи телевізором».

Винниківська поліклініка обслуговує загалом 2629 підлітків, серед яких 627 перебувають на обліку через різні захворювання. Тобто 24 відсотки винниківських дітей мають проблеми зі здоров’ям, пише vynnyky.in.ua.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: школярі, медогляд, школа, поліклініка

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...