Чи живуть у Винниках «підозрілі батьки»?
18.07.2013 13:30
Про жорстоке поводження з дітьми частіше мовчать, ніж говорять. Шокуючий випадок (відео), що трапився у Львові, у будинку майже в центрі міста, змусив переглянути діяльність багатьох служб, зокрема й дільничного лікаря. Адже усі вони протягом багатьох років не цікавилися долею дітей, яких батьки прирекли на повільну смерть. Двох братів (14 і 6 років) знайшли за дзвінком небайдужого громадянина у будинку, з якого вони ніколи не виходили. Обидвоє хлопців не розмовляють, не вміють ходити і самостійно їсти.

Чи живуть у Винниках «підозрілі батьки»? За інформацією місцевого поліклінічного відділення, у Винниках є дев’ять неблагополучних сімей, в яких виховують 11 дітей. На обліку перебуває 31 неповна родина, в яких 43 дітей виховують одинокі матері. Усі вони не один рік знаходяться під пильним оком сімейних лікарів.

«Випадків щодо неналежного догляду за маленькими винниківчанами у нас, на щастя, не було, – розповіла завідувач поліклінічного відділення комунальної 6-ої міської поліклініки Надія Жигало. – Щоправда цього року є одна мама, про яку ми попередили соціальні служби, інформували Личаківську райадміністрацію. Жінка, яка має малюка, якому нема ще й року, зловживає алкоголем. Сімейний лікар забив на сполох, звернувши увагу на те, що ця матуся під час кожного його приходу на плановий огляд є п’яною. Така мама, однозначно, становить загрозу для дитини, бо невідомо, чи вона під час чергового запою не забуде нагодувати, помити маля, чи не заподіє йому якоїсь шкоди».

Джерело: http://vynnyky.in.ua/ Фото: http://helsinki.org.ua/

Теги: соціальна служба, Надія Жигало, сім'я, діти


Читайте також:
Коментарі
avatar