Під посольством РФ у Львові вимагали бойкотувати приїзд Путіна
22.07.2013 16:50
Сьогодні, 22 липня, біля Генерального консульства Російської Федерації у Львові зібралося близько тридцяти протестуючих проти вбивства чотирьох українців-рибалок в акваторії Азовського моря.

Як повідомляє Вголос, серед мітингувальників були зокрема члени із організації Української республіканської партії та Конгресу українських націоналістів. Вони вимагали покарати винних у вбивстві.

Майоріли плакати із надписами: «Куди пливеш, Росіє?», « Вимагаємо суду над вбивцями», «Росія – імперія терору», «Путін і Кирил – вам не місце в Україні».

Пікетувальники вимагали від Кабінету Міністрів України створити урядову комісію для розслідування усіх обставин трагедії в акваторії Азовського моря, а також притягнути до відповідальності винних. Протестуючі вважають, що Росія також зобов’язана компенсувати постраждалим українським родинам їхні затрати.

Лунали такі гасла: «Путін, Гундяєв, ми вас не чекаємо», « Вбивцям кара, вбивцям суд».

Протестувальники закликали українців бойкотувати приїзд Путіна та Гундяєва на святкування 1025-річчя Хрещення Русі, враховуючи свідоме вбивство російською стороною чотирьох українців, а також постійні ворожі дії щодо України.
Теги: Протест, Путін, ПОСОЛЬСТВО, мітинг


Читайте також:
Коментарі
avatar