У Міндоходів роз’яснили як оподатковуються підприємці, зареєстровані у липні
23.07.2013 20:47
У Міндоходів пояснили, як оподатковуватись за спрощеною системою, якщо на початку липня зареєструвались приватним підприємцем і що для цього необхідно зробити?

Для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до органу Міндоходів заяву.

Зареєстровані в установленому порядку фізичні особи-підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому виписано свідоцтво платника єдиного податку.

Зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої, зокрема, для третьої або п’ятої груп, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

 Читайте також:
 

 В який термін необхідно сплатити штраф та податкові зобов’язання, включені до уточнюючого розрахунку, що подається як додаток до податкової декларації з ПДВ звітного періоду?

 Як у податковому обліку відображається сума поворотної фінансової допомоги, отриманої від платника податку на прибуток, якщо термін дії договору закінчився, а суму такої допомоги не повернуто?

Порядок сплати ПДФО при оформленні договорів купівлі-продажу майна.
 


Теги: податкова, Міндоходів, податок


Читайте також:
Коментарі
avatar