Нове велике дитяче містечко у Львові
24.07.2013 11:01
20 липня у львівському парку ім. І. Франка відкрилося дитяче містечко, яке складається з дванадцяти ігрових елементів і шести допоміжних модулів для дітей різного віку.

Як повідомляє zik.ua, посилаючись на організаторів заходу, сучасний дитячий ігровий комплекс зроблений з екологічно чистих матеріалів – натурального дерева та металу.

У дитячому містечку малюки можуть покататися на гойдалках і каруселях, погратися в затишному будиночку та дерев’яній веселій корівці. Для дітей старшого віку встановлено гірки «Чотири вежі», «Тотоша» та міні-комплекс для активних ігор «Чемпіон», а для найменших – пісочний дворик «Кораблик».

У день відкриття, 20 липня, маленькі львів’яни із задоволенням взяли участь у захоплюючих конкурсах, за що кожен отримав подарунок. Директор ЛКП «Зелений Львів» Богдан Москвяк подякував організаторам заходу за любов до дітей, турботу про їхній здоровий спосіб життя і за такий подарунок місту.

Представник організатора дитячого проекту, директор з маркетингу ПАТ «Бель Шостка Україна» П’єр Берніго зазначив: «Для нас вже стало доброю традицією дарувати дітям радість, здоров’я і відмінний настрій. Ми впевнені, що наше нове дитяче містечко стане найприємнішим і найпопулярнішим місцем відпочинку щасливих львівських сімей».

За словами організаторів, дитячі майданчики «Весела Корівка» у Львові – не перший подібний проект компанії «Бель Шостка Україна». Раніше дитячі майданчики з’явилися в Одесі, Києві, Харкові, Шостці, Дніпропетровську, Севастополі та Донецьку.
Теги: діти, дитячий майданчик


Читайте також:
Коментарі
avatar