Учасники народного ансамблю танцю «Святослав» відпочили у Карпатах (ФОТО)
26.07.2013 10:58
За сприяння мецената Григорія Козловського учасники народного ансамблю танцю «Святослав» провели чудовий відпочинок у Карпатах, у місці де поєднуються надзвичайної краси краєвиди, кришталево – чисте гірське повітря.

Пансіонат «Бойківщина» розташований на схилі гори, на в'їзді у селище міського типу Славське Сколівського району Львівської області, що розташоване у мальовничій долині ріки Опір та правої притоки Славки, на висоті більше 1000 м. серед покритих хвойними лісами й полонинами Карпатських хребтів Бескид і Горган.

Діти відпочили цікаво і змістовно. Побували у готельно-відпочинковому комплексі «Вежа Ведмежа», де відчули атмосферу середньовіччя. Мали змогу відвідати єдиний у Карпатах мутузковий парк. Доречі, тут знімався телепроект каналу 1+1 «Холостяк – 1».

Під час відпочинку проводились змагання з настільного тенісу, футболу,більярду.

Учасники народного ансамблю танцю «Святослав» познайомилися з новими друзями, з якими проводили спільні вечори відпочинку, майстер-класи з народних танців, прогулянки.Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

 Більше фото можна переглянути на сайті КЦ "Дозвілля"
Теги: святослав, відпочинок, гори Карпати


Читайте також:
Коментарі
avatar