Винниківський каналізаційний колектор загрожує забрудненням лисиницьких земель
26.07.2013 16:59
У Державній екологічній інспекції у Львівській області відбулася нарада з залученням представників Винниківської міської ради, Лисиничівської сільради щодо незадовільного стану напірного каналізаційного колектора та шляхів розв‘язання проблеми із забрудненням земель вищезгаданої сільради.

Річ у тому, що відповідно до технічних умов на каналізування м.Винники треба було спорудити дві нитки напірного колектора для перекачування рідких нечистот на КОС м.Львова (друга гілка колектора повинна підміняти діючу на випадок аварії).

«З‘ясувалося, що насправді є тільки одна гілка напірного колектора, що унеможливлює її ремонт без зупинки перекачування рідких нечистот, - наголошує Олег Шевчук, заступник міського голови Винник з питань діяльності виконавчих органів влади. – Як наслідок, під час аварії уникнути забруднення території неможливо. Для вирішення проблеми забруднення земель Лисиничівської сільрадими ми звернулися в ЛМКП «Львівводоканал» з проханням надати нам технічну документацію на згаданий напірний колектор і документи для визначення його балансоутримувача».

Джерело: http://vynnyky.in.ua/
Теги: колектор, львівводоканал, Олег Шевчук, каналізація


Читайте також:
Коментарі
avatar