За відсутність електронної касової стрічки не штрафуватимуть до 1 січня 2014 року
29.07.2013 20:43
До 1 січня 2014 року платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть за неподання електронної звітності.

Інформаційно-комунікаційний сектор ДПІ у Личаківському районі м.Львова нагадує, що починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Міністерства.

ДПІ у Личаківському районі міста Львова звертає увагу, що платники, які використовують РРО та не подають звітність в електронному вигляді з 1 січня 2013 року порушують вимоги закону.

Фахівці Міністерства доходів і зборів нагадують платникам, що вони можуть або приєднати до існуючої касової техніки відповідні модеми для передачі даних, або придбати нову техніку.

На сьогодні до системи зберігання і збору даних від РРО вже підключено майже 82 тис. касової техніки, які щоденно передають контрольно-звітну інформацію в електронній формі.

Перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, дозволених до використання, розміщено на порталі Міндоходів.
Теги: податкова, звітність, касовий апарат


Читайте також:
Коментарі
avatar