У Львові виступить український хор з Канади
30.07.2013 11:42
31 липня до Львова в межах гастрольного турне приїжджає український хор, оркестрова група «Ластівка» та ансамбль народного танцю «Павличенко» з канадського міста Саскатун.

Про це повідомиляє zaxid.net, посилаючись на інформацію прес-служби Львівської міської ради.

«Концертна програма «Спадщина» – це понад 60 артистів, 5 міст України та один концерт у Канаді. Під спільним художнім керівництвом з Лаврентієм Клопущаком ми об’єднали зусилля у програмі пісень, танців та вокально-хореографічних композицій. Ми розповідатимемо про життя та про духовну спадщину українців у Канаді, починаючи з історії перших поселенців кінця ХІХ століття», – розповів художній керівник програми Сергій Королюк.

Для гостей концерту організатори підготували прем’єру. Кажуть, це нове звучання знайомої класики. Робота абсолютно нова як для хору, так і для оркестру та танцювальної групи.

«Це буде прем’єра композиції «Калино-малино, чого в лузі стоїш?», створеної на основі оригінальної музики українсько-канадського композитора Олекси Лозовчука. Твір на тексти народних пісень та вірші видатного українського поета Івана Франка. Це своєрідна поетична історія калини», – розповідає художній керівник програми Лаврентій Клопущак.

Гастрольне турне Україною розпочалось 24 липня та завершиться 6 серпня. Дійство вже побачили у Житомирі та Чернівцях. На черзі Черкаси та Київ. Далі музиканти, співаки та танцюристи виступатимуть у Канаді, в рідному місті Саскатуні, 21 вересня.

У Львові ж концерт відбудеться 31 липня, о 19:00 в Національному академічному театрі ім. М. Заньковецької. Вхід – вільний. Фото: http://www.pfedance.com/

Теги: АНСАМБЛЬ, Хор, гастролі


Читайте також:
Коментарі
avatar