92-річну винниківчанку хочуть нагородити званням «Мати-героїня»
30.07.2013, 15:20
На засіданні виконкому Винниківської міської ради прийнято рішення про представлення до відзначення державною нагородою України «Мати-героїня» мешканку Винник – 92-річну Пелагею Лещишин за материнську самовідданість, народження та виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

Ніяких сумнівів кандидатура цієї жінки не викликала, пише прес-служба. Жінка народила і належно виховала п’ятьох дітей. Трудову діяльність Пелагея Григорівна розпочала у 1959 році в радгоспі «Винниківський». У 1980 році нагороджена медаллю «Ветеран праці». У 1982 році вийшла на пенсію. Має дев’ятьох онуків і трьох правнуків.

За рішенням виконкому, відділ юридичного забезпечення та соціальної роботи ВМР передасть документи Пелагеї Лещишин у нагородний відділ Львівської обласної державної адміністрації.

«Найважливіше покликання для кожної жінки, безперечно, стати матір’ю. Отримати визнання держави – це вдвічі приємно. У нашому місті чимало жінок, які заслуговують цього звання, і ми намагаємось їм у цьому сприяти» - сказав міський голова Сергій Уваров.

Одним із критеріїв для отримання почесного звання «Мати-героїня» є особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття освіти, розвитку творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

За інформацією відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи Винниківської міської ради у Винниках є п’ятеро мешканок, які вже отримали звання «Мати-героїня».

Джерело: http://portal.lviv.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: виконком, відзнака, рішення, міська рада, Мати-героїня

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 бугай • 19:19, 31.07.2013
МАШТАБНА акція! biggrin
avatar

RedTram
Loading...