Інспекція з благоустрою м.Винники попереджає...
30.07.2013, 15:50
У зв‘язку з підготовкою до святкування Дня незалежності України та 661-ої річниці м. Винники, працівники інспекції з благоустрою проводитимуть перевірку щодо дотримання вимог санітарних норм і правил мешканцями нашого міста, керівниками та працівниками місцевих закладів торгівлі, громадського харчування, організацій і установ.

У зв‘язку з цим начальник інспекції з благоустрою м.Винники Славомир Каторож закликав всіх винниківчан виявити громадянську свідомість і навести лад на території свого підприємства, своєї садиби та прилеглих до них територій.

За порушення правил благоустрою м.Винники (а саме: наявність сміття на прибудинковій території, самовільне випалювання рослинності та її залишків, несанкціоноване зберігання на прибудинкових територіях будівельних матеріалів, а також наявність там сміттєзвалищ із твердими побутовими відходами, залишками рослин і дерев тощо; порушення вимог щодо поводження з відходами та інше) на громадян і посадових осіб накладатимуть штраф у розмірі від 170 до 1700 гривень.

Також начальник інспекції віжзачив, що останнім часом на території м. Винники було самовільно встановлено багато рекламоносіїв, вивісок, оголошень. У зв‘язку з цими масовими порушеннями комісією в складі С.С.Каторожа, З.З.Корчовської, О.М.Горіня та працівників ДП «Добробут» було здійснено демонтаж 22-ох самовільно встановлених рекламоносіїв. І така робота інспекції з благоустрою м.Винники триватиме й далі. Штраф за згадане порушення – від 170 до 1700 гривень.

У зв‘язку зі зростанням комерційної вартості землі багато мешканців самовільно захоплюють земельні ділянки, використовуючи їх для особистих потреб. Згідно ст.197-1 КК України проти громадян, які вчинили самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці можуть відкрити кримінальне провадження, результатом якого може бути великий штраф або обмеження волі. Щоб уникнути такого негативного результату, громадянам необхідно узаконити самовільно зайняті земельні ділянки та самовільно збудовані приміщення.

Джерело: http://vynnyky.in.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: інспекція, Славомир Каторож, міська рада, Благоустрій

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 4
avatar
1 Пшик • 16:13, 30.07.2013
Ви не людей штрафуйте а владу!!! Де обіцяні ремонти доріг??? Вже пів літа минуло!!! Скоро вже осінь. зима... Цілий рік їздимо по розбтих дорогах!!!
avatar
2 Ірчик • 17:06, 30.07.2013
Як гарно співав Уваров перед виборами, як хаяв попередню владу за дороги. благоустрій за хабарництво - http://vgolos.com.ua/politic/interview/45.html.

Деж ж той порядок, що він обіцяв?! Де Ця відкритість?! cry cry cry
avatar
3 vtuk • 17:39, 30.07.2013
Уварову ніколи не вірив і вірити не буду! Але деж ті депутати? З винниківською Свободою давно все ясно. Ті що лишилися, тільки думають де би ше шось вірвати! Ну а деж Фронт змін!? Їх ніде не чути! Шо вони роблять, чи тоже вже співають під дутку мера!!! Де нашоукраїнці? Правда вони все були - ні риба, ні м'ясо!
avatar
4 надоїло • 12:45, 06.08.2013
Всі вони однакові і нема кому вірити. В них тільки власні інтереси.
avatar

RedTram
Loading...