В Україні розробили спалах для підсвічування знімків iPhone
31.07.2013 16:02
На платформі соціальних інвестицій Kickstarter стартував збір коштів на випуск потужного портативного LED-спалаху під назвою iblazr.

Пристрій забезпечує якісні знімки для iOS - і Android-пристроїв в умовах слабкої освітленості.

Гаджет придумав киянин Владислав Тисленко. Під його керівництвом команда розробників працювала майже рік, удосконалюючи пристрій, тепер їм потрібно 58 тисяч доларів, щоб налагодити масове виробництво. Вирішено було орієнтуватися на західний ринок і почати кампанію на Kickstarter.

Пристрій вставляється у 3,5-міліметровий роз'єм для навушників і синхронізується з затвором камери. Зарядку акумулятора смартфона iblazr не споживає, використовуючи власний акумулятор. Підсвічувати можна знімки як з основної, так і з фронтальної камери, пише TechCrunch.

У корпус спалаху вбудовано чотири світлодіоди. Гаджет заряджається від USB, у процесі зарядки його можна використовувати як настільну лампу. Також він працює як ліхтарик. Зарядки iblazr має вистачити приблизно на тисячу знімків.

Як можна зрозуміти з назви, розробники спочатку готували iblazr під роботу з iPhone та iPad, проте згодом вони навчили "розумний" спалах працювати з Android-девайсами. У даний час програма iblazr працює з iPhone 4 і старше, iPad 2 і старше, Galaxy S III і S4 і з HTC One X. Товщина пристрою становить десять міліметрів. За кілька днів розробники практично повністю зібрали необхідну суму. Оформити попереднє замовлення на iblazr можна за 39 доларів.

Джерело: Gazeta.ua
Теги: iphone, гаджет, Android, спалах, смартфон


Читайте також:
Коментарі
avatar