Конфлікти між людьми спричиняє зміна клімату, - вчені
04.08.2013 12:41
Американські вчені дійшли висновку, що кліматичні зміни, такі як підвищення температури або зменшення кількості опадів, призводять до зростання насильства у світі.

Якщо вірити результатам дослідження, передбачене екологами підвищення температури на 2 градуси Цельсія збільшить ймовірність громадянських воєн на 50%, йдеться в статті.

"Ми не говоримо, що прийдешнє потепління неминуче призведе до зростання числа насильства, - уточнює один із співавторів дослідження Маршал Беркі з Каліфорнійського університету. - Ми говоримо, що в минулому кліматичні зміни, особливо підвищення температури, були пов'язані із збільшенням кількості міжособистісних і суспільних конфліктів ".

Роки високих температур можуть призвести до погіршення економічних умов, особливо в аграрних спілках, так що в крайніх умовах люди можуть взятися за зброю, намагаються пояснити виявлену кореляцію вчені.

Інший учасник дослідницької групи, Соломон Сян з Прінстонського університету, порівняв результати дослідження з ситуацією 1950-х років, коли у світі одночасно спостерігалося зростання числа курців і збільшення захворюваності на рак легенів. Ученим знадобилося багато років, щоб встановити зв'язок між двома явищами, повідомляється в публікації.

Джерело: Gazeta.ua
Теги: війна, насильство, клімат, конфлікт


Читайте також:
Коментарі
avatar