На Bloodhound Gang завели справу за наругу над державним стягом України (ВІДЕО)
05.08.2013 17:20
Згідно з інформацією міліції, за фактом наруги над державним прапором України учасником американського панк-гурту Bloodhound Gang відкрили кримінальне провадження.

"Наразі Печерським районним управлінням внутрішніх справ столиці дана подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 статті 296 "Хуліганство" та ч. 1 статті 338 "Наруга над державними символами". Розпочато досудове розслідування", — йде мова у повідомленні київської міліції.

Відомо, що українське законодавство передбачає за публічну наругу над державним прапором штраф у розмірі до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або ж арешт на строк до 6 місяців або позбавлення волі на термін до 3 років.

Водночас, хуліганство — грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, яке супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, також передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів, арешт до 6 місяців чи обмеження волі на строк до 3 років.

Більше того, головне управління МВС у Одеській області також проводить перевірку витівки із стягом Росії. За уточненою інформацією начальника відділу зв'язків з громадськістю міліції Одещини Володимира Шаблієнка, слідство з'ясовує, чи мала ця дія склад злочину і яка його класифікація.

Днями в інтернеті з’явилося відео, де видно, як басист американського панк-гурту Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф за день до своєї некоректної витівки із російським прапором, помочився на стяг України. http://youtu.be/MBsgk4TjgDA
Джерело: http://24tv.ua/

Теги: наруга, концерт, панк-гурт, прапор, Bloodhound Gang, музика


Читайте також:
Коментарі
avatar