«Рух» розгромив червоноградський «Шахтар»
05.08.2013 15:59
У п'ятницю, 2 серпня, винниківський «Рух» зіграв товариський поєдинок із червоноградським «Шахтарем».

Винниківчани на своєму полі цього дня були нестримними й буквально розгромили гірників – 5:1. А на воротах гостей, між іншим, стояв екс-карпатівець Андрій Тлумак, серед їхніх форвардів був дуже добре відомий уболівальникам Павло Онисько…

Та рухівці, які зараз наполегливо готуються до другого кола чемпіонату, боролися немов у фіналі престижного турніру. Вже на 10-ій хвилині Михайло Шептицький, після розігрування штрафного, несподівано пробив із розвороту в ближній кут. Андрій Тлумак не сподівався такого сильного удару. До цього ж, м‘яч підстрибнув перед ним – 1:0.

Невдовзі Сергій Сергеєв подвоїв рахунок. А на початку другого тайму гості скоротили рахунок до 2:1. Та в подальшому винниківчани їх буквально декласували. Спочатку Костянтин Деревльов вийшов віч-на-віч із Тлумаком і пробив повз нього – 3:1. Згодом чудово пробив головою Роман Манорик – 4:1. А ще через декілька хвилин «свій» гол забив і Олег Шептицький – 5:1. Наприкінці поєдинку суддя вилучив з поля рухівця Ігоря Яценківа.

На позиції центрального захисника в цьому поєдинку впевнено відіграв Сергій Даниловський, який свого часу виступав за львівські «Карпати», одеський «Чорноморець» і донецький «Металург». Сергій не лише кваліфікований футболіст, але й справжній атлет-велетень. На полі він вирізнявся великим ростом і могутньою фігурою…

Був ще один новачок, але як розповів старший тренер «Руху» Роман Гданський, він не підходить команді. Також «Рух» покинув Михайло Іванець.

Склад «Руху»: Шевчук, Бойко, Гусаківський, Дикий, Даниловський, Костик, Деревльов, Яценків, Сергеєв, Михайло Шептицький, Олег Шептицький. На заміну виходили: Романів, Шпирка, Манорик, Поліванов, Іванський, Шульган.