Металіст проходить ПАОК
08.08.2013 10:38
Харківський Металіст не показав яскравої гри і не зміг обіграти ПАОК, проте здобутої переваги в першому матчі вистачило, щоб без зайвих нервів пройти в останній кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів.

Незважаючи на спокійний, в цілому, початок, перша гострота біля воріт Хакобо виникла вже на четвертій хвилині. Бланко, здорово виставивши корпус, заволодів м'ячем і зробив класну діагональ вліво на Сосу. Той вже в штрафній на замаху прибрав Кіціу і пробив з кількох метрів. Кут, звичайно, був гострим, але промахуватися таким майстрам з таких позицій все ж негоже. А снаряд пролетів на досить пристойній відстані від воріт.

До середини тайму господарі, здавалося, вже грунтовно заволоділи ігровою перевагою, але так вийшло, що наступний небезпечний момент виник саме таки біля воріт Дишленковича. Гуйє неякісним підкатом проти Кіціу заробив не тільки попередження, але і "привіз" небезпечний штрафний, виконати який зголосився Ліно. Неприємний навіс-удар досвідченого бразильця воротар Металіста вирішив парирувати кулаками, і, з урахуванням того, як він це зробив, даремно. М'яч влучив у набігаючого суперника і дивом не залетів у сітку, просвистівши поруч зі штангою!

Відповідь Дієго Соузи з акцентованим ударом головою після навісу зі штрафного Соси вийшла гідною. Але і цього разу м'яч розминувся з воротами. Практично тут же за меж штрафного спробував вразити ціль Бланко. Удар вийшов прицільним, проте клопоту іспанському голкіперу ПАОКа не додав.

А ось останні хвилин десять-дванадцять тайму пройшли під диктовку греків. П'ять поданих за цей час у харківських воріт кутових змусили похвилюватися. На щастя, не більше того. Хоча перед останнім з цих корнерів греки відчайдушно просили у арбітра пенальті, запевняючи Майера в тому, що Лукас біля лицьової лінії впав не по своїй волі, а був збитий Дішленковичем. Момент дійсно вийшов спірним, однак німецький рефері провини воротаря в цьому епізоді не побачив.

З початком другого тайму ПАОК продовжив грати першим номером. Суперник йому не перешкоджав, хоча з поведінки у кромки поля Мирона Маркевича було видно: установку "на утримання" він своїм підопічним у роздягальні не давав. У невластивій для себе манері Металіст тільки й робив, що відбивався. Таку, як у ці хвилини, команду Маркевича давно не доводилося бачити. Благо до ударів по воротах Дишленковича справа не доходила.

Харків'яни своєю пасивністю немов приспали пильність опонентів. Секундна розслабленість в обороні обійшлася ПАОКу занадто дорого. Вийшовший на заміну Марлос біля чужого штрафного відпасував трохи назад Бланко. Той, що не відчувши опору з боку захисників, переклав м'яч під зручну в даній ситуації ліву і хльостко пробив у нижній кут. Хакобо намагався дотягнутися, але без толку - закрити лівий від себе нижній кут він вже не встигав.

Тепер ПАОКу потрібно було забивати тричі. Один гол орендований в московського ЦСКА чех Нецид відіграв дуже швидко: і хвилини не минуло після його виходу на заміну, як рахунок зрівнявся. Тут вже Дишленкович був безсилий що-небудь зробити - 1:1.

Знайома ще по ЦСКА зв'язка Олісе - Нецид ледь не спрацювала на 89-й хвилині. Ліберієць справа навісив у центр штрафного, чех головою пробив, але неточно - правіше правої штанги. Більше ударів в цьому матчі не було. Голів, відповідно, теж.

1:1 в Харкові, 3:1 в сумі - Металіст виявився сильнішим ПАОКа, але бути чи не бути жовто-синім в останньому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, вирішить УЄФА. Доведеться почекати до вівторка... Джерело: http://football.ua/