Футбольні вболівальники просять Колліну залишити Україну
08.08.2013 15:26
Українські вболівальники вирішили звернутися з відкритим листом до куратора суддівського корпусу в Україні П'єрлуїджі Колліни.

Лист вже оприлюднено в інтернеті, але ще не надіслано італійцеві. Причина в тому, що ініціатори звернення хочуть зібрати під ним якомога більше підписів вболівальників українського футболу.

"Ми просимо Вас зробити принциповий і рішучий крок: відмовтеся відкрито від прийнятої на себе місії з огляду на її нездійсненність і повну безперспективність, і покиньте нашу країну!

Хочемо Вас запевнити, що таким своїм кроком Ви зробите для нашого футболу, для нашого арбітражу, для нашої самосвідомості значно більше, ніж якщо будете продовжувати свої марні спроби навчити своїх підопічних того, що вони сьогодні з успіхом використовують в якості професійних способів досягнення заздалегідь встановленого ним результату. Вже в цьому-то вони стали помітно професійніші!..

Наш футбол загруз у корупції і брехні, в безпринципності і мафіозних зв'язках. Ваша відмова від продовження співпраці з подібною системою стане найяскравішим свідченням повного її паралічу і Вашої чесності, порядності та принциповості...

Ви - слуга футбольної Феміди. Щирий і професійний. Але цій богині вже немає місця в українському футболі. А отже, саме час задуматися, чи залишилося в ньому місце для Вас", - сказано в листі фанатів.

Зазначимо, що таку ініціативу українських уболівальників підтримав голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський.

"Давно пора", - написав Олександр на своїй сторінці в Facebook.

Джерело: Gazeta.ua
Теги: рефері, Футбол, суддівство, ФФУ, Колліна


Читайте також:
Коментарі
avatar