Мешканці Винник четвертий день сидять без світла та води
19.08.2013 16:13
15 серпня о 22.00 год. внаслідок пошкодження підземного високовольтного електричного кабелю 6 кВ було припинено електропостачання чотирьох шестиквартирних житлових будинків, п’яти котеджів та насосної станції на вул. Лісній.

Частина Винник четвертий день сидить без світла та води через пошкоджений високовольтний кабель. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту населення ЛОДА.

Протягом 16–18 серпня аварійними бригадами Личаківського РЕМ та РЕМ квартирно-експлуатаційного відділу КЕУ МО України міста Львова проводились роботи по пошуку місця пошкодження кабелю. Було виявлено пошкодження кабелю в трьох місцях.

З 19.00 17 серпня електропостачання житлових будинків тимчасово було відновлено за допомогою дизель-генератора потужністю 60 кВт, який буде, до ліквідації аварії, працювати згідно графіку (з 19.00 до 24.00 та з 6.00 до 10.00). Роботи з ліквідації аварії триватимуть сьогодні. Джерело: http://portal.lviv.ua/

Теги: кабель, електроенергія, Лісна, ремонт


Читайте також:
Коментарі
avatar
Роботи з ліквідації аварії ще й не розпочинались! Власник приватного будинку не дає дозволу на проведення ремонту на його території.
avatar
Чув що власником будинку э Козловський. Фонтан поставив на самому кабелы!
avatar