У Києві з'явився плакат Януковича з червоною крапкою на лобі (ВІДЕО)
21.08.2013 16:07
У центрі Києва на Львівській площі по вулиці Рейтарській на недобудованій будівлі з'явився плакат із зображенням Президента Віктора Януковича з червоною крапкою на лобі і написом "Народ зможе", повідомляє група Самоорганізація громадян у соціальній мережі Вконтакте.

"У ніч з 20 на 21 серпня з вікон недобудованого будинку на Львівській площі Києва вивішений кількаметровий банер з "простреленим" Януковичем. Розмір банера сягає двох поверхів. Дану акцію провела Самоорганізація Громадян - неформалізований рух проти режиму Януковича", - йдеться на сторінці групи.

Активісти аргументували свої дії тим, що таким чином вони протестують проти ув’язнення сумських активістів, яких суд засудив за поширення подібних плакатів.

"За це "непристойне" зображення сидять молоді сумські хлопці. Згодом зазнали репресій активісти, ми стали на їхній захист. Якщо режиму так дошкуляє цей малюнок, то він буде з'являтися все частіше, навіть у них під носом", - наголосили в організації.

Як повідомлялося 10 квітня, у Львові невідомі розклеїли листівки з фотографією судді Миколи Гончарова, який залишив чинним вирок активістам за графіті із зображенням Президента Віктора Януковича.

Раніше Сумський апеляційний суд залишив без змін вирок двом студентам за нанесення графіті, на яких був зображений Президент Віктор Янукович з червоною крапкою на лобі.

Нагадаємо, Зарічний районний суд Сум 14 січня засудив Ганненка до 1 року і 8 місяців позбавлення волі, а Никоненка до 1 року обмеження волі за зроблений ним трафаретний малюнок особи, схожої на Януковича. http://youtu.be/zba_jJZa7jY
Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Теги: Янукович, банер, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar