"Металіст" остаточно виключили з єврокубків
28.08.2013 12:13
Спортивний арбітражний суд Лозанни відмовив харківському "Металісту" в апеляції на рішення УЄФА про дискваліфікацію команди з єврокубків сезону-2013/14.

Про це на повідомив віце-президент "Металіста" Костянтин Пивоваров, пише Gazeta.ua.

"CAS нам відмовив. "Металіст" в єврокубках 13/14 не грає. Комфортна впевненість перемогла здоровий глузд", - написав Пивоваров на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, 14 серпня УЄФА ухвалив рішення виключити харківський "Металіст" з Ліги чемпіонов-2013/2014 за участь у договірному матчі проти "Карпат" у 2008 році. Місце харків'ян у вирішальному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів зайняв грецький ПАОК, який програв харків'янам у третьому кваліфікаційному раунді.

"Металіст" подав клопотання до Спортивного арбітражного суду Лозанни (CAS), в якому просив припинити рішення УЄФА про виключення з Ліги чемпіонів.

16 серпня Верховний суд Швейцарії призупинив рішення суду в Лозанні про дискваліфікацію "Металіста". Юристи були впевнені, що на цій підставі рішення УЄФА може бути призупинено. Однак, суд Лозанни відхилив прохання харківського "Металіста" про призупинення рішення УЄФА.

Незважаючи на вердикт Верховного суду Швейцарії, 20 серпня Спортивний арбітражний суд Лозанни відмовив "Металісту" в призупиненні рішення про дискваліфікацію.
Теги: Ліга Чемпіонів, Металіст, єврокубки


Читайте також:
Коментарі
avatar