Винники серед дев'яти міст Львівщини, які є на картах Яндексу
30.08.2013 19:12
Нещодавно на maps.yandex.ua з'явилися карти Золочева, Самбора, Червонограда. Тепер користувачі легко знайдуть у цих містах потрібну адресу, або побудують через них автомобільний маршрут.

Разом із картами Львівської області Яндекс опублікував схеми ще 36 населених пунктів України. Це міста обласного та районного значення з різних регіонів країни. Надалі Яндекс періодично оновлюватиме та доповнюватиме карти, щоб підтримувати їх в актуальному стані. Важливу роль у цьому процесі відіграють самі користувачі, які надсилають повідомлення про зміни в міському ландшафті.

Усі нові карти виконано в новому дизайні. Він дозволяє легко прочитувати інформацію завдяки контрастним кольорам, тонкому промальовуванню мережі доріг та увазі до деталей. Так, назви районів зараз можна побачити навіть у дрібному масштабі, а складні автомобільні розв`язки детально промальовані.

Загалом на Яндекс.Картах тепер зібрано 122 детальні схеми міст України, у тому числі Львова, Винник, Дрогобича, Моршина, Стрия і Трускавця. Сервіс доступний і на maps.yandex.ua, і в мобільній програмі Яндекс.Карти.

Джерело: http://portal.lviv.ua/

Теги: Яндекс, карта, Інтернет, сервіс


Читайте також:
Коментарі
avatar