Газетний скандал у Винниках
05.09.2013, 18:02

Винниківчан обурює факт безкоштовної роздачі у їхні поштові скриньки тижневика комсомолу України «Новая волна».

Про це повідомляє Новий погляд. Як вказано у вихідних даних, «Газета «Новая волна+» - печатній орган ЛКСМУ. Издается для реализации своїх уставних тренований в качестве агитационно-пропагандистской публицистики».

«Газета приходить у поштові скриньки вже довший час. Зрозуміло, що її ніхто не передплачував, ані комуністів, ані комсомольців у нашій родині немає», - обурюється мешканець Винник Мирослав.

Обурений пан Мирослав і змістом видання.

Так, у номері 35, який є у розпорядженні «Погляду» на першій шпальті, зокрема наведено цитату якогось Олександра Присяжнюка із Фейсбуку: «Хотите узнать, кто враг трудового народа? Все, кто будет праздновать день независимости».

Ображає газета й українську мову. У передовиці «День незнания», зокрема, сказано: «Знаний бояться. Боятся, например, преподаватели украинской филологии в университетах страны. Им трудно осознать, даже опасно, что на пропагандируемом литературном украинском языке говорят 5-7% населения страны. Они выхордят из стен университетов, идут на базар и слышат ненавидимый суржик – настоящий народный язык, а не созданный в интеллигентской среде языковой жанр».

Попри це в газеті є й тексти українською мовою. У найбільшому з них – на цілу шпальту – в сатиричній формі висміяно партію «Свобіда», «визначного мовознавця нашого часу Ірину Фараон» і «Олега Тягнивбока».

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: винниківчани, газета, обурення

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...