Заступниця винниківського мера у всеукраїнському розшуку
06.09.2013 16:32
Колишня заступник міського голови Винник Галина Донець перебуває в розшуку. Наразі проводиться досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайські дії в особливо великих розмірах).

Про це повідомляє zik.ua, посилаючись на прес-службу Винниківської міської ради.

«Уже не один рік триває епопея зі звільненням з роботи заступника міського голови Винник Галини Донець. Після звільнення жінка подала в суд і вже тривалий час вимагає матеріального відшкодування, а на усі запрошення повернутися на роботу відповідає черговим судовим позовом. Виконуючи рішення суду, Винниківська міська рада вкотре запросила Галину Донець на роботу, але вона так і не з’явилась», – йдеться у повідомленні.

Щоб встановити її місцезнаходження, Винниківська міська рада звернулася до МВС України у Львівській області, на що отримала відповідь. У ній йдеться про те, що громадянка Галина Донець перебуває в розшуку. Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайські дії в особливо великих розмірах).

Дана стаття КК України передбачає позбавлення волі на термін від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Теги: кримінал, міська рада, конфлікт


Читайте також:
Коментарі
avatar
Ото клоуни!!! Дізналися, що вона в розшуку і тоді запрошують на роботу smile . Ви би краще роботою зайнялися! Вже зима скоро, а ходимо і їздимо по танкодромі! Так Винники ще ніколи не виглядали. Краще успішний мер Уваров повідомив би скільки було виділено грошей за його каденцію на ремонт доріг і куда ці гроші пішли!
avatar
Нехай ще розкаже, як вони заробляють на винниківчанах. Зрізаним асвальтом ремонтують вулички, збираючи з мешканців по 1000 гривень за машину.
avatar
Галина Донець в Уварова виграла 2 рази в Європейському суді з прав людини. Платити буде як "мілєнький" і криміналом йому світить за шахрайські дії по її незаконному звільненню та відносно невиплати їй грошей за туристичні путівки, де він разом з працівниками міліції та своїми родичами, Шуберт, Шевчуком їздили за її рахунок по путівках за кордон, а гроші вертати не захотіли, за що незаконно її звільнили, поки вона лікувалась в лікарні. Щоб не платити гроші, Уваров її запроторив в СІЗО на 116 днів та намагався її вбити черех всоїх бандюків. Порушені нові кримінальні справи на Уварова та аферистів Винниківської міської ради, що займались підробленнями документів щодо її звільнення та імітації поновлення її на роботу за рішенням судів на неіснуючу посаду. Рішення судів не виконують з 2008 року, за що Уварова вже 2 рази оштрафували.
Мер Винник Уваров через своє бандитське угрупування з Донець вимагав гроші 558 тис. грн., на яких тепер відкрито кримінальні провадження, в т.ч на замовника Уварова.
avatar
Свавілля та кругова порука Львівських продажних правоохоронців. Вирішили заробити на жінці, організували бандитський напад, запроторили її в СІЗО на 116 суток та намагалися вбити, щоб не повертати гроші за путівки, де відпочили мєнти з прокурорами та їх дітками, не виконують рішення судів про поновлення її на роботі, рішення ЄСПЛ, фальсифікують справи, щоб бувший мєнт - мер м.Винники Уваров С.І. не платив штрафів за невиконання рішень судів. Скоро 10 років, як тягнеться мєнтовсько-прокурорська брехня та травля людини. Україна молода № 129 за 04.09.2014: http://www.umoloda.kiev.ua/number/2521/226/89234/
avatar