Винники урочисто відзначать сторіччя пам‘ятника Тарасу Шевченку
12.09.2013 10:59

Відкриття пам'ятника Т. Шевченка у Винниках (1913 р.)
У вівторок, 10 вересня, в приміщенні Винниківської міської ради відбулася чергова робоча нарада щодо гідного відзначення сторіччя встановлення першого на Західній Україні пам‘ятника Тарасові Шевченку.

У нараді брали участь секретар ради ВМР Богдан Голіян, керуюча справами виконкому ВМР Любов Шуберт, депутати ВМР, керівники музею Ігор Тимець і Народного дому Наталія Вінярська, члени т-ва «Просвіта».

Учасники наради обговорили багато питань, що стосуються цієї важливої події. Адже з нагоди ювілею у Винники приїде багато гостей, тут мають відбутися різноманітні святкові заходи, концерти. «Побачить світ» поштова марка. Також заплановано випустити пам‘ятний буклет і листівки.

На благоустрій прилеглої до пам‘ятника території з бюджету облради виділено 97 тисяч гривень. Як запевнив присутніх просвітянин Любомир Білоус, протягом двох днів ці кошти надійдуть на рахунок виконавця робіт.

Наступна нарада з приводу згаданого ювілею відбудеться 13 вересня.

Як нагадує прес-служба ВНР, святкові заходи з нагоди відзначення сторіччя встановлення першого пам‘ятника Тарасові Шевченку на Західній Україні (а саме наші попередники-винниківчани спромоглися на це!) відбудуться 28-29 вересня цього року. Джерело: http://vynnyky.in.ua/
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Винники, пам'ятник, Нарада, тарас Шевченко, міська рада


Читайте також:
Коментарі
avatar