У Львові відкрився візовий центр Канади
13.09.2013 11:32
Візовий центр Канади вже надає послуги заявникам, які бажають відвідати Канаду за адресою м. Львів, вул. Братів Міхновських, 1.

Про це повідомиляє Вголос, посилаючись на інформацію компанії VFS Global.

ВЦ Канади надає ексклюзивну послугу для Уряду Канади, і вповноважений приймати заяви на всі категорії віз на тимчасове перебування (візит, навчання та дозвіл на роботу), а також заяви на проїзний документ.

ВЦ Канади також вповноважений надавати послуги адміністративної підтримки, такі як прийом заяв на отримання візи, зборів і повернення заявникам паспортів з рішенням у заклеєних конвертах. ВЦ Канади може також надати послугу призначення співбесіди від імені Візового відділу Посольства Канади.

Рішення про видачу візи або про відмову приймається виключно працівниками імміграційної служби Міністерства Громадянства та Імміграції Канади у відповідності до правил та вказівок Міністерства щодо видачі віз. ВЦ Канади не має ніякого впливу на рішення щодо заяви і не може надати цьому оцінки.

Користування послугами ВЦ Канади є добровільним і платним. Апліканти можуть подати заяву безпосередньо до Міністерства Громадянства та Імміграції Канади: через Візовий відділ Посольства Канади у Києві або скориставшись системою онлайн-заяв (E-Apps) Міністерства Громадянства та Імміграції Канади.
Теги: канада, віза, візовий центр


Читайте також:
Коментарі
avatar