Влада Винник поскаржилась Азарову
16.09.2013 15:16
Виконавчий комітет Винниківської міської ради поскаржився Кабінету Міністрів на дії Головного управління Державного казначейства України у Личаківському районі Львова.

У зверненні, яке влада Винників залишила на урядовій гарячій лінії йдеться, що неоплачені рахунки міськради загрожують закінченню ремонту доріг та реконструкції шаф вуличного освітлення міста.

«Ми звертались неодноразово до керівництва Головного управління Державного казначейства України у Львівській області з вимогою погашення боргів за рахунками міськради, ми звертались в прокуратуру Личаківського району Львова. Однак станом на сьогодні жодних зрушень щодо оплати рахунків Винниківської міської ради держказначейством не відбулись, відтак ми звернулись на урядову гарячу лінію Кабінету Міністрів України з проханням втрутитись у ситуацію та вплинути на Головне управління Державного казначейства України у Львівській області» – цитує міського голову Винників Сергія Уварова прес-служба міської ради.

У Винниках заявляють, якщо держказначейство й надалі не оплачуватиме рахунки, то реалізувати заплановані роботи на цей рік не вдасться. Серед яких реконструкція дитячо-спортивного майданчика в ДНЗ №156, завершення реконструкції шаф вуличного освітлення міста, реконструкція внутрішньо будинкової електромережі на вул. Кільцевій, 2а, виготовлення проектної документації на реконструкцію покрівлі у Будинку дитячої та юнацької творчості, виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової котельні для СШ №29.

«Разом з тим не фінансується комунальне підприємство ДП «Добробут», а саме програми: «Шкільний автобус», «Санітарна очистка міста», «Технічне обслуговування вуличного освітлення» та багато інших важливих робіт, що забезпечують належну життєдіяльність міста», – йдеться у повідомленні. Джерело: http://vgolos.com.ua/
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: виконком, звернення, міська рада, скарага


Читайте також:
Коментарі
avatar