28-29 вересня відбудеться святкування 100-річчя встановлення пам’ятника Тарасу Шевченку у Винниках
18.09.2013 12:27
28-29 вересня у м. Винники біля Львова відбудеться святкування 100-річчя встановлення першого пам’ятника Тарасу Шевченку в Західній Україні.

«Святкування та вшанування пам’яті великого Кобзаря для нас надзвичайно важлива подія. Ми прагнули зробити це свято неповторним, в той самий час патріотично наповненим», – розповів член оргкомітету з підготовки заходів святкування 100-річчя встановлення першого пам’ятника Т.Шевченку в Західній Україні у м. Винники, заступник мера Винник Тарас Дмитерко.

За його словами, свято відбуватиметься протягом двох днів. Зокрема, 28 вересня, у суботу о 16.00 в культурному центрі «Дозвілля» виступлять місцеві таланти: Народний дім м. Винники, БДЮТ м. Винники, Львівська державна школа мистецтв №9, народний ансамбль танцю «Святослав».

Вже наступного дня, 29 вересня, о 15.00 відбудуться урочистості біля пам’ятника Тарасові Шевченку, куди запрошені перші особи області, мери та гості інших міст. Також оргкомітет отримав підтвердження, що до на свято завітають хорова капела «Дударик» та духовий оркестр Львівської консерваторії.

Окрім того, у неділю, 29 вересня, о 14.00 відбудеться погашення марки міста, виставка картин «Шевченкіада» та «Шляхами Кобзаря», молебень та виступить хор «Воскресіння».

Як повідомлялось раніше, нещодавно у Винниках до 661-ї річниці від дня першої писемної згадки про місто погасили першу марку міста. Джерело: http://zaxid.net/
Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: 100-річчя, пам'ятник, тарас Шевченко


Читайте також:
Коментарі
avatar